خودروهای شاسی‌بلند همواره از طرفداران ویژه‌ای برخوردارند و خریداران نیز توجیه منطقی برای خرید شاسی‌بلندها دارند، چرا که علاوه بر اینکه یک خودرو خانوادگی با فضای بار مناسب را خواهند داشت، از قابلیت‌های خارج از جاده مناسبی نیز بهره می‌برند.

به گزارش مشرق، کلاس شاسی‌بلند در میان خودروها همواره از طرفداران ویژه‌ای برخوردار بوده است و خریداران نیز توجیه منطقی برای خرید شاسی‌بلندها دارند، چرا که علاوه بر اینکه یک خودرو خانوادگی با فضای بار مناسب را خواهند داشت، از قابلیت‌های خارج از جاده مناسبی نیز بهره می‌برند، ضمن اینکه برخی از این خودروها قیمت مناسبی هم دارند.

لیست تهیه شده توسط Edmunds، ارزان‌ترین شاسی‌بلندهای موجود در بازار را ارائه می‌دهد که البته علاوه بر قیمت پایین، کارایی و عملکرد قابل قبول در خارج از جاده نیز مدنظر قرار گرفته است. توجه داشته باشید که تمامی قیمت‌های درج شده، قیمت پایه و بدون آپشن هر مدل است. جیپ پاتریوت (۱۶ هزار و ۹۹۰ دلار)
ارزان‌ترین خودروهای شاسی‌بلند+ تصاویر

جیپ همیشه به علت قابلیت‌های بی‌نظیر آفرود، مورد توجه دیگران قرار می‌گیرد اما این مدل از جیپ حتی با وجود معرفی گیربکس شش سرعته اتوماتیک، از منظر فنی و عملکرد، فاصله زیادی با سایر شاسی‌بلندهای هم رده‌اش دارد که شاید قیمت پایین ۱۷ هزار دلاری آن، بتواند این امر را توجیه کند.

مزایا: صندلی‌های راحت در جلو، امکانات مطلوب، قابلیت‌های آفرود بیش از حد انتظار از یک خودرو ۱۷ هزار دلاری در صورت سفارش آپشن‌های مرتبط. معایب: شتاب پایین، مصرف سوخت بالا، ایمنی پایین، سواری ناراحت و پر سر و صدا، فضای محدود بارگیری، کیفیت پایین مواد بکار رفته در کابین.

ن : تعميركار
ت : يکشنبه 26 بهمن 1393
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

Tick  Blog  پشتيباني توسط  تيك بلاگ

1394

X
تبلیغات

تيك بلاگ